В світі сучасних технологій, де кожного дня з’являється щось нове, офсетний друк залишається одним з найнадійніших і перевірених часом способів друку. Цей метод друку, який вперше був представлений на початку XX століття, до сих пір активно використовується завдяки своїй високій продуктивності та відмінній якості друку.

офсетная печать

Офсетний друк — це процес, при якому зображення спочатку переноситься з друкарської форми на гумовий вал, а потім з вала на папір. Цей метод дозволяє отримувати чіткі та яскраві зображення, що робить його ідеальним для великих тиражів, таких як газети, журнали, книги, а також рекламна та пакувальна продукція.


У ці непрості часи для нашої економіки, компанія “Полікон принт” продовжує свою роботу, підтримуючи стабільність та надаючи якісні друкарські послуги. Ми пишаємося тим, що можемо внести свій вклад у підтримання економічної активності, пропонуючи нашим клієнтам продукцію високої якості.


“Полікон принт” спеціалізується на друці продукції формату А2, B2, що дозволяє нам задовольняти потреби найрізноманітніших замовників. Будь то рекламні постери, інформаційні листівки або корпоративні звіти, ми забезпечуємо високу якість друку, яка відповідає найсуворішим стандартам.


Крім того, наша компанія пропонує широкий спектр післядрукарської обробки, включаючи ламінування, переплетення, фальцювання та багато іншого. Це дозволяє нашим клієнтам отримувати повністю готову продукцію, яка повністю відповідає їхнім очікуванням та потребам.


На завершення, “Полікон принт” пишається тим, що надає послуги офсетного друку на найвищому рівні. Ми цінуємо довіру наших клієнтів і прагнемо до того, щоб кожен проект був виконаний з бездоганною увагою до деталей та індивідуальним підходом. Дякуємо, що обираєте нас для реалізації ваших друкарських завдань.

Офсетний друк: традиції та інновації в роботі «Полікон принт»