Офсетна машина

Вам потрібен офсетний друк, як найдешевший вид друку, у порівнянні, наприклад, з цифровим. Вам все підходить, і ціна і якість, але як бути з термінами?

Рішення є – розмістіть ваші замовлення у нас, і ви отримаєте найякіснішу продукцію за дуже короткий час, співмірний тільки з цифровим друком!
Як ми цього досягли?

У нас найсучасніше і найпродуктивніше обладнання, досвідчені друкарі, тому ми виконуємо ваші замовлення швидше та якісніше за наших конкурентів.
А також ми знаходимося у дуже зручному місці, з гарною транспортною розв’язкою, хорошими під’їздами та безкоштовною стоянкою.

У нас найліберальніше ставлення до Вас і до ваших замовлень.

Цифрова поліграфія – найдорожча хоча і найшвидша. А якщо у вас великий тираж, то різниця в ціні буде дуже великою.

Наш офсетний друк у Києві

Отже, офсет вам підходить за ціною, але не підходять терміни – тоді вам потрібно напряму звернутися в компанію «Полікон Принт» де є своє власне виробництво. У нас ви отримаєте ще вигіднішу ціну, і ще коротші терміни виконання замовлення.

Як ви знаєте, для того щоб надрукувати офсетом, необхідно:

макет, який відповідає вимогам для друку на офсетних машинах, далі потрібно виготовити пластини – на копіювальній рамі або на CTP. Як бачите, макет є одним з основних факторів, що впливають на якість кінцевої продукції.

Макет має бути підготовлений відповідно до вимог офсетного виробництва. У нас ви отримаєте продукцію найвищої якості, вчасно і без непотрібних вам посередників.

Маючи нове сучасне обладнання та висококваліфікований персонал наша компанія забезпечує продукцію найвищої якості та у мінімальні терміни.
Це одна з наших офсетних машин у роботі, поруч з машиною наш досвідчений друкар. Ми стежимо за нашим обладнанням, щоб ви отримували тільки якісну продукцію. Вчасно міняємо такі частини як вали, використовуючи тільки оригінальні.
Офсетний друк
Наші друкарі мають великий досвід роботи, тому на приладку йде менше паперу ніж у інших. Відповідно і наша ціна буде нижчою ніж у інших.

Наша типографія має в наявності і цифрові машини, щоб ви могли зробити все в одному місці, не втрачаючи дорогоцінний час на кілька поїздок по пробках в різні частини міста.

Як ви бачите, процес друку офсетом досить тривалий. Але оскільки обладнання у нас своє, ми це робимо у найкоротші терміни.

Для вас ми пропонуємо не тільки терміновий офсетний друк, але й цифрову поліграфію. Також ми виконуємо всі види післядрукарських робіт.

Ми друкуємо на широкому спектрі паперів з широким діапазоном цін, які задовольняють найрізноманітніші запити.

Продукція надрукована «цифрою», дорога, але її можна надрукувати дуже швидко, офсетний друк найдешевший, але як відомо займає певний час, який обумовлений певними технологічними процесами.

Компанія “Полікон Принт” пропонує вам офсетний листовий друк форматів А2

Ми пропонуємо якісне виконання ваших замовлень у мінімальні терміни. Це досягається застосуванням нового сучасного обладнання, а також високо кваліфікованого персоналу.

Оскільки ми виконуємо ваші замовлення на офсетний друк, і на післядрукарські роботи на власному обладнанні, то ви отримуєте послугу без посередників і у мінімальні терміни.

☎ Чекаємо ваших замовлень!

Ваша типографія “Полікон Принт”


1 коментар до “Офсетний друк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *