Ламінування друкованої продукції формату А3 та А2 — це покриття готової поліграфічної продукції спеціальною плівкою за допомогою спеціального обладнання – ламінатора. Це робиться для того, щоб надати продукції більш привабливого вигляду, а також захистити від зовнішніх пошкоджень: потрапляння води, пилу та бруду, збільшуючи довговічність, захищаючи надруковану інформацію від різних зовнішніх впливів та факторів на тривалий час. Прикладом можуть бути документи, свідоцтва, меню в ресторані або барі.

ламінація

Ламінування буває холодним та гарячим, його можна робити з одного боку (за таким принципом роблять псевдо пластикові візитки) та двостороннім. Також кінцевий продукт залежить від обраної плівки. Вони бувають від 24 мкм до 250 мкм товщиною – глянцеві, матові та текстуровані.


Вам потрібне якісне ламінування формату А3/А2 у Києві?


Замовте ламінування у нас прямо зараз!


Ваше ім’я:
Телефон: *
E-mail: *


* – обов’язкові поля!

Ламінування Київ А2 та А3 рулонне


Вам набридло боротися з браком деяких компаній, які беруть гроші і не можуть якісно заламінувати? А потім потрібно переробляти, а всі терміни вже вийшли.


В результаті ви втрачаєте гроші, час і в кінці клієнта. Але можна уникнути подібних ситуацій!


Ви повинні звертатися за послугами ламінування до професіоналів.


Зазвичай, це великі серйозні виробництва з промисловим обладнанням та висококваліфікованим персоналом.


Компанія “Полікон Принт” якраз і є такою компанією.


Звернувшись до нас, ви отримаєте не тільки якісну заламіновану друковану продукцію у максимально короткі терміни, але також заощадите нерви і гроші!


Листова промислова ламінація Київ


Наша компанія використовує для виконання замовлень тільки власне, спеціальне, промислове обладнання з дотриманням всіх технологічних вимог. Тому наша поліграфічна продукція виробляється у дуже короткі терміни, дуже високої якості!


До ваших послуг у нас листове ламінування. Також ми маємо великий вибір плівок: матових, глянцевих, текстурованих різної товщини, що дає нам можливість задовольнити запити будь-якого клієнта.


На нашому виробництві ви можете отримати все з одних рук – це офсетний друк, цифровий, висічка, фальцювання, листопідбір, збірка на пружину та інші післядрукарські послуги.


Для постійних клієнтів у нас існує спеціальна система бонусів та знижок.


Дзвоніть, заїжджайте та замовляйте у нас будь-яку продукцію і ви переконаєтеся, що ми робимо всю продукцію тільки високої якості за найнижчими цінами!


Телефони для замовлення: 098-9007050