Висічка Київ формату B2

Висічка – це один з найбільш оригінальних та ефектних способів післядрукарської обробки поліграфічної продукції. Вона дає можливість отримувати готові вироби цікавої та незвичайної форми, перетворюючи їх на ексклюзивні, нестандартні, запам’ятовувані друковані вироби.

Наша типографія робить висічку тільки на картоні та папері до В2 формату.

Використовується висічка для таких цілей:

  • прорізання різних отворів у готових друкованих виробах;
  • закруглення гострих кутів;
  • для створення ліній згинів, надрізів;
  • для надання продукції привабливої фігурної, нестандартної, ексклюзивної форми.

Особливо широко такий вид післядрукарської обробки застосовується при виготовленні етикеток, цінників, вітальних листівок, запрошень, буклетів, конвертів, папок для документів та презентацій, ярликів, паперових пакетів, візиток, кишенькових та перекидних календарів, різних видів упаковки. Наші співробітники завжди допоможуть Вам реалізувати найскладніші проекти і найголовніше, що зроблять це дуже професійно та швидко.

Для цього виду післядрукарської обробки використовується спеціальне обладнання – штанцювальні преси з ручною, напівавтоматичною або автоматичною приводкою, в яких використовуються спеціальні штампи, штанц-форми.

Ніж для висічки

Проводимо цю операцію на папері та різних видах картону. При цьому її можна робити як на окремих листах, так і на невеликій пачці листів.

Дуже оригінально висічка виглядає в поєднанні з іншими способами післядрукарської обробки — бігуванням, тисненням фольгою, лакуванням, ламінуванням. Ми можемо виконати абсолютно всі види обробки поліграфічних виробів, оскільки на нашому виробництві є все необхідне обладнання для цього.
Крім того, ми можемо запропонувати вам якісний цифровий та офсетний друк з перших рук. Ми зробимо Вам все, одразу і без посередників!

«Полікон Принт» пропонує Вам:

  • Великий вибір готових штанц-форм;
  • Якісне виконання на сучасному власному обладнанні;
  • Низьку ціну та максимально швидке виконання замовлення;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Висічка Київ – це шлях до оригінальності та ефектності Ваших поліграфічних виробів!

Телефонуйте і робіть замовлення прямо зараз. Вас приємно здивують наша швидкість, якість та ціни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *